VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY   

(platné od 01.02.2012)

PROVOZOVATEL

Provozovatel obchodu   www.cbsportbazar.cz

Jana Potůčková

IČO: 88519252
(firma není plátcem DPH).

Telefon: 603273316

Email: info@cbsportbazar.cz

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě www.cbsportbazar.cz, upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.
Provozovatel prodává zákazníkům použité zboží.

ZÁKAZNÍK

Je osoba, která vstupuje do obchodního vztahu s provozovatelem tím, že závazně objedná zboží nabízené v elektronickém obchodě. Ve svém zájmu uvede přesné a pravdivé údaje.

OBJEDNÁVKA

Obsahuje zboží, které si zákazník vybral z katalogu za účelem koupě. Dále objednávka obsahuje informace o zboží a jeho parametrech (velikost, barva - vlivem úpravy fotografií, popř. osvětlením, může dojít k mírnému zkreslení barev). Cenu za zboží. Součástí objednávky je v závislosti na vybraném způsobu úhrady a doručení také cena za platební styk a doručení.
Všechny objednávky jsou považovány za závazné To znamená, že každý kdo potvrdí objednávku souhlasí s obchodními podmínkami, možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a ustanovením o ochraně osobních údajů. Každá objednávka je potvrzena emailem, kde si upřesníme způsob platby a způsob doručení. Podklady k platbě předem zašlu taktéž emailem.
Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření objednávky, např. pokud se jedná o vyšší hodnotu objednávky nebo shledá-li v objednávce nějaké nepřesné či chybějící údaje.

PLATBY

Bankovním převodem

 • podklady k platbě budou zaslány emailem

Dobírka

 • zboží zaplatíte České poště při převzetí.
 • zboží zaplatíte přepravní firmě při převzetí

Doručení

 • podle hmotnosti zboží bude určena cena za přepravu.
 • do zahraničí zboží NEZASÍLÁME.

DODACÍ PODMÍNKY

 • místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce, jako adresa pro doručení.
 • zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty nebo prostřednictvím přepravní firmy Toptrans, je možné si je po dohodě vyzvednout osobně.
 • zboží expedujeme nejdéle do dvou pracovních dnů po obdržení objednávky. Při platbě předem nejpozději do dvou pracovních dnů, po připsání částky na náš účet .
 • jestliže došlo při přepravě ke zjevnému poškození zboží dopravcem (poškozený obal ), je zákazník povinen takovouto zásilku od přepravce nepřevzít a neprodleně informovat prodejce.

REKLAMAČNÍ ŘÁD

Případné reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby).

Postup při reklamaci:

 • informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem.
 • zboží zašlete jako doporučený balík na naši adresu.
 • do zásilky uveďte důvod reklamace a přiložte kopii daňového dokladu.
 • vžádném případě neposílejte zboží zpět na dobírku.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku. Náklady spojené s dopravou se nevrací. Při reklamaci musí být zboží v takovém stavu v jakém bylo převzato, ( to znamená nepoškozené, nepoužité, neprané, …)

ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY

Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. Náklady spojené s dopravou se nevrací.

ZÁVĚREČNÉ USTANOVENÍ

Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi dodavatelem a zákazníkem.
Dodavatel si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit.